Gimnazija Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gimnazija Velika Gorica

Forum Gimnazije Velike Gorice
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Forum 4 all

Go down 
+10
ado_14
MuViN_BaTaK
chili
MarinCheek :)
maLLa_fLLčkaWa
Anton!Ja
Hello_Kita
iTo
cvele
William Jr.
14 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
MarinCheek :)
Girl
Girl
MarinCheek :)


Broj postova : 165
Age : 32
Location : In Your Head :)
Registration date : 04.12.2007

Forum 4 all - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Forum 4 all   Forum 4 all - Page 2 Icon_minitimened pro 16, 2007 6:58 pm

marušić, a sto je sad s onim forumom?..
mislim tamo je wech neko duuuugo zatišje...jel se planira to oživljavat? Smile
[Vrh] Go down
Dante
Klošar
Klošar



Broj postova : 17
Registration date : 10.12.2007

Forum 4 all - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Forum 4 all   Forum 4 all - Page 2 Icon_minitimened pro 16, 2007 6:59 pm

ne.. jebiga.. neamo vremena ni seb ni ja.. vodimo vise "projekata" tako da jebiga... al bit ce uskoro novi tematski site, portal forum....
[Vrh] Go down
Disi
Klošar
Klošar
Disi


Broj postova : 13
Registration date : 16.12.2007

Forum 4 all - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Forum 4 all   Forum 4 all - Page 2 Icon_minitimened pro 16, 2007 8:59 pm

kad bih znao da postoji interes, napravio bih ja i forum i site za mlade u gorici... i kad bih imao vremena naravno... mozda ako mi pukne u buducnosti... ali onda bi mi trebalo par ljudi koji bi dodavali vijesti skupa samnom, te moderirali forum


i ne, nemojte spominjat forum na ucenickim vijecima i pizdarijama jer cete najebat svi ak profesori vide da ih stajaznam, komentirate ili da dilate testove i ta sranja
[Vrh] Go down
MiŠšek =)
Girl
Girl
MiŠšek =)


Broj postova : 60
Age : 31
Location : Tu sam Negdje =)
Registration date : 11.12.2007

Forum 4 all - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Forum 4 all   Forum 4 all - Page 2 Icon_minitimened pro 16, 2007 11:22 pm

da Ono super...Link za Forum je na OgLasnoi PLoči,
Posjećuje ga KoLko Znam Moja Raska i profa Iz InfoRmatike
Jako tešŠko Widjet Ispite Suspect
[Vrh] Go down
Dante
Klošar
Klošar



Broj postova : 17
Registration date : 10.12.2007

Forum 4 all - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Forum 4 all   Forum 4 all - Page 2 Icon_minitimepon pro 17, 2007 1:04 am

doletit ce neki komentar i prije nego sto cete znat bit cete svi u govnima.. proso sam to vjerujte...
[Vrh] Go down
iTo
Admin
Admin
iTo


Broj postova : 208
Age : 33
Location : DD2
Registration date : 25.10.2007

Forum 4 all - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Forum 4 all   Forum 4 all - Page 2 Icon_minitimepon pro 17, 2007 1:32 am

Ej Disi , ak budes radio nesta to sa sajtom ja ti pomognem
[Vrh] Go down
http://www.g-vg.forumcroatian.com
cvele
r3t!reD Pimp
r3t!reD Pimp
cvele


Broj postova : 193
Age : 32
Location : PA DA MI BOMBU PRED VRATIMA OSTAVITE!!!
Registration date : 31.10.2007

Forum 4 all - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Forum 4 all   Forum 4 all - Page 2 Icon_minitimepon pro 17, 2007 11:35 am

da i ja cu ti biti moralna podrska!!!
[Vrh] Go down
Disi
Klošar
Klošar
Disi


Broj postova : 13
Registration date : 16.12.2007

Forum 4 all - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Forum 4 all   Forum 4 all - Page 2 Icon_minitimepon pro 17, 2007 3:54 pm

mogao bih nabaciti nesto... ako budem, napravit cu preko praznika...

ne znam, iam vec neki sajt u planu... zna dante... al ne znam sta ce biti od toga... + jos je tu auto skola, pripreme...


nista, vidjet cemo Smile ako mi dodje sve cu poslozit ali ako se nadje bar 2 covjeka koji ce dodavati vijesti vezane uz gimnaziju i mlade u gorici, jer ja znam da kad zavrse praznici necu to moci svakodnevno raditi.

lako je moderirat forum, to je kita od posla... treba refreshat site.
[Vrh] Go down
iTo
Admin
Admin
iTo


Broj postova : 208
Age : 33
Location : DD2
Registration date : 25.10.2007

Forum 4 all - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Forum 4 all   Forum 4 all - Page 2 Icon_minitimepon pro 17, 2007 10:47 pm

A ja ti nisam ziher za svaki dan , jer nekam me ocjene zeznu pa nemrem na komp i tak...
[Vrh] Go down
http://www.g-vg.forumcroatian.com
Disi
Klošar
Klošar
Disi


Broj postova : 13
Registration date : 16.12.2007

Forum 4 all - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Forum 4 all   Forum 4 all - Page 2 Icon_minitimeuto pro 18, 2007 1:07 am

ma ne brini se, probably nis od toga Smile a nema mi tu nikakvog profita il nes tak, a meni se neda for free drzat site za skolu iz koje izlazim za par mjeseci i koje mi je iskreno pun klinac vise Smile

isto da radim za mlade u gorici site... opet ne bi bas funkcioniralo nes posebno ja brijem... mozda se varam... ne znam stari vidjet cemo, al necu u to ulijetat ko muha bez glave ziher, ako ista budem radio to ce bit nes pravo a ne smeca Smile
[Vrh] Go down
Dante
Klošar
Klošar



Broj postova : 17
Registration date : 10.12.2007

Forum 4 all - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Forum 4 all   Forum 4 all - Page 2 Icon_minitimeuto pro 18, 2007 1:41 am

ma k*rac... kad je sva j*bena bagra nezainteresirana... nesposobna, neobrazovana.. ne znaju upalit komp... omg... svi samo stenju i žale se a kad treba nešto radit onda im se ne da...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Forum 4 all - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Forum 4 all   Forum 4 all - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Forum 4 all
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Gimnazija Velika Gorica :: Škola :: Općenito-
Forum(o)Bir: